Якби не КПІ, то…

Студентський час – річ невблаганно швидка. Не встигли другу атестацію провадити, як гляди: вже сесія привітається. А поки студенти метушаться КПІшними коридорами в погоні за двома зайцями: все встигнути/все зробити, ми змусили їх на хвилинку зупинитись і подумати, а що, якби не КПІ ?

Олександр Дзюба, випускник ВПІ: Якби не КПІ, то я би не сформувався таким який я є, не дізнався би про свої можливості і про неймовірні ресурси навколишнього суспільства. Якби не КПІ,то я би не навчився працювати в команді та керувати проектами. Ну і точно, я би не відкрив свою школу. Але, кажучи “якби не КПІ”, я не маю на увазі університетську систему освіти. Найважливішим для мене були комьюніті та соціальне спілкування.

Дидюк Леся, ФЛ: Я б не зустріла стільки чудових людей, не вчилася б в найпрестижнішому ВУЗі України, не прожила б стільки чудових моментів, не була б на стількох різних зібраннях молоді, ніколи не кричала би “Шара, прийди!” перед сесією, навіть не підозрювала б, що Захарова – це не назва предмета; не вчила би фізику, хімію, математику, маючи спеціальність лінгвіста; не пройшла би ту школу життя, яку нам дає кожен день навчання в КПІ, даючи можливість реалізувати себе і починати будувати своє майбутнє.

Олег Швець, ПБФ : Якби не КПІ, то я був би в армії )Якби не КПІ, то не знав би я оптики) Якби не КПІ, то не знав би я що таке гуртожиток) Якби не КПІ, то не прибирав би я парк КПІ.

Марина Позняк, ХТФ: Я б не отримала шанс здобути вищу освіту за кордоном, а також знайти своє щастя та кохання на все життя.

Таміла Замотайло, ФЛ: Я б не знала, що таке вручну переписувати 40 сторінок 9 шрифтом з охорони праці.

Андрій Годний ,ФІОТ Я вже так звик до КПІ, що навіть і не уявляю, що зі мною було б…Єдина альтернатива, яка мені світила після школи – це армія…

Денис Яскевич, ФЕА : Якби не КПІ, то не було б сучасного мене. Провчившись більш, ніж півтора року розумієш,  як сильно КПІ впливає на становлення особистості.

Рибалка Влад,  РТФ:  Якби не КПІ, якби не РТФ моє життя було  сірим і безбарвним. Адже тільки в КПІ можна відчути себе повноцінною людиною, повноцінним студентом, яким я є тепер =)

Сергій Яроцький: Я чомусь відразу подумав про свою дівчину, про те, що, якби не КПІ, то… я б її не зустрів, але, напевно, точну і остаточну віповідь можна дати лише після його закінчення.

Ілля Істомін, ІХФ : Якби не КПІ, то я був би інший. Мене сьогоднішнього б просто не було. Моїм шляхом пішла б інша людина… а я лишився б у натовпі сірих буденних людей. Я вдячний КПІ за школу життя і поштовх до самореалізації.

Лідія Цирюк, ММІФ : Якби не КПІ, то я б не познайомилася зі своїм коханим. Я б не знала, що зварити борщ можна, маючи тільки кастрюлю і воду, а обійшовши всіх сусідів, отримати все необхідне,  не знала б, як можна, повернувшись о 6 ранку з нічного клубу, відсидіти потім ще 3 пари, що в гуртожиток можна попасти не тільки через двері. І ще багато чого.

Євгеній Бульда, ММІ: Якби не КПІ, то я б мабуть зараз навчався в театральному, з ранку до ночі пропадав би на репетиціях та індивідуальних завданнях, не було б в мене креативного комітету, передачі на радіо КПІ “По душам с бульдой” та звичайно студентської сим’ї КПІ!!!