КПІмузика: гурт Double Life

Минулого року на всеукраїнському батлі колективів їх назвали неформатом, а вже цьогоріч вони увійшли в 200 найкращих талантів України. У них 65 тисяч переглядів на Youtube за тиждень, їхню дебютну пісню встигли охрестити хітом, а  їх самих порівнюють з Beatles в юні роки.

Знайомтесь: Double Life

Вова Дубель вокал, акустична гітара
Міша Дубель вокал, клавішні
Кирил Новотарський, електрогітара
Андрій Слюсарчук, бас гітара
Павло Уланов, ударні

Doublelife про «закулісся» шоу «Україна має талант»:

«Ми скептично ставились до програми. Не дуже вірилось у суддівську справедливість. Думали,ніби все вирішено наперед. Насправді  ж все навпаки, по-чесному! Шоу не тільки на телевізійних екранах таке помпезне і драматичне. Ми відчули на собі всю ту атмосферу. До того ж ми добряче втомились. Прийшли туди о 8:30, а вийшли на сцену тільки о пів на 11 вечора: голодні,вимучені,але натхненні  іншими учасниками. Стільки класних номерів, цікавих особистостей…Не перестаєш дивуватись.»

Doublelife про студентсько-музичні будні:

«Пісні пишемо вечорами,які переходять  в нічні посиденьки. Та й  взагалі, темна половина доби– найпродуктивніший час, особливо для КПІшникаJ Насправді музика й слова пишуться швидко. «Твій вогонь» народився за кілька годин, а новорічна весела пісенька ‘’Made in China” за 10 хвилин. Немає такого дня, в якому не було б музики. Ми постійно на студії, бо пишемо альбом, або ж вдома граємо. Якісний студійний запис вимагає  100 годин попередніх репетицій. Зараз за виступи нам ніхто не платить. Іноді виступали за харчіJ Ми розуміємо: щоб музика почала приносити гроші, треба туди вкласти не тільки багато роботи, але й своїх коштів. Були в нас, так би мовити, можливості «розкрутитись». На щастя, нічого з того не вийшло. Зараз ми самі собі прокладаємо шлях.»

DoubleLife про минуле і теперішнє:

Хлопці аж ніяк не можуть визначитися зі своїм стилем, бо грають починаючи від поп-року і закінчуючи босанова. У Міші й Вови мама грає на скрипці, тато на баяні, дід на трубі, бабця співала у хорі. Самі хлопці серйозно поринули у творчість, коли отримали на день народження синтезатор.

“Ми виросли на класичній британській музиці. Зараз полюбляємо ходити на концерти відомих музикантів, спостерігати за їхнім індивідуальним стилем поведінки на сцені. Недавно побували на Gogol Bordello. Драйву їм, звісно, не позичати!”

«Кожен з нас перш, ніж потрапити в цю групу, мав досвід і в інших колективах. І знаючи дещо про нелегкі стосунки у музичних бендах, мусимо сказати,що дівчина в групі – погана прикмета. Найчастіше вокалістка починає зустрічатися з барабанщиком,  що вносить дискомфорт в хлопчачу дружбуJ»

«Є одна проблемка: нам важко просто насолоджуватись музикою, слухаючи якусь пісню. Обов’язково починаємо вдаватись у деталі, прислухатись до інструментів.»

Doublelife про життя після прямого ефіру:

«10 березня ми заснули простими людьми, а 11 прокинулись відомими всій країні. Приємне відчуття. Емоції переповнюють! Навіть люди з  Латвії,що дивились передачу і вболівали за нас, писали нам. Викладачі  в університеті по-різному поставились до такої події. Одна пані сказала, ніби за музичні успіхи ніяк оцінками не обдарує, а інший викладач навпаки пройнявся. Та нам все одно. Ми раді, що нас тепло зустріла публіка в залі під час виступу. Це ні з чим не зрівняти. Коли ти відчуваєш слухачів– хочеться вичавити з себе більше, ніж можеш!»

Міша та Вова про себе:

Нас легко відрізнити за зачіскою. У Міші, наприклад, найкращий стиліст для вкладання чуба у потрібний бік– подушка, а у Вови – вода з-під крануJ Мусимо зізнатись,раніше мали грішок: намагалися складати екзамени один за одного. А ще якось влаштувались на роботу  на одне ім’я, а  працювали по черзі. Вже, коли звільнялись,то ощасливили директора таким зізнанням. Але зараз такого не практикуємо.