Старт-ап: говорять першокурсники

Ось і пройшов перший квартал навчання. Першокурсники звикають до нового ритму життя, здали першу в житті атестацію. Редакція газети “КПІшник” запитує новачків про те, чи виправдав КПІ їхні сподівання.

  •  Я конечно знала, что в КПИ будет классно, но такого не ожидала: дружные, яркие, креативные люди, отличные преподы, какая-то особенная душевная и семейная атмосфера, как для почти полностью бабского коллектива (я с ИПИ)… У меня слов нет – только эмоции! КПИ, что ты со мной делаешь? (Уляна, ВПІ)
  • Чув, що буде важко, але відносився з недовірою. Кожен скаже, що в його універі важко, щоб якось себе підняти над іншими і проявити свою трудолюбивість і солідність. Але я дарма не слухав:  якби хтось півроку тому сказав мені, що я буду стільки працювати, голосно засміявся би. Смійтесь тепер ті, кому я не вірив, бо працювати доводиться багато! (Ігор, ІПСА)
  • Я уявляв собі все зовсім по-іншому, особливо всі побутові штуки і гуртожиток. Поселили мене в 20-ку, і цим я однозначно пишаюсь. Круто жити в одному з КПІшних “гігантів”! А з навчанням все так, як і очікувалось – трохи незвично, бо абсолютно нова система, але скоро ввійдемо в ритм. (Женя, ЗФ)
  • Да, в тех вопросах, о которых я знал, все себя оправдывает. Кто восхищается КПИ – не преувеличивает. Но я не могу понять, зачем нужна такая сложная система самоуправления: СРС, СР, СПС, Профком… Чем сложнее, тем меньше понимания, кто за что отвечает и чем занимается. И никто не может нормально ответить на этот вопрос, потому что даже старшие курсы этого не знают. (Віктор, ІХФ)
  • КПІ виправдав надії. Я рада, що вступила саме сюди. Якими б не були твої зацікавлення, ти завжди знайдеш себе в цьому виші і зможеш реалізувати. Умієш і хочеш писати? Ось тобі – безліч газет. Любиш спорт? Усі можливі команди вже чекають на тебе. Виділяєшся особливими інтелектуальними здібностями? Наукові конференції, стипендії, розумові ігри. Ти креативний і талановитий? Відкривай двері у Мафію, “Дебют першокурсника” і “КПІ має талант”. Жодна особистість себе не загубить. (Юлія, ФММ)
  • Не знаю, не задумувався над цим. Я багато не очікував, тому і якісь особливі побажання не могли виправдати себе або ні. Влаштовує все: від гуртожитків до навантажень. На сесії випробую себе. (Андрій, ФБТ)

Залишити відповідь